Fikret Orman: Abdullah Avcı'nın Benimle Bir Görüşmesi Olmadı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Abdullah Avcı'nın transferi ile ilgili "Eğer bütün konular açıklığa kavuşursa açıklaması yapılır ama şu anda 'Hayırlı olsun' denilecek bir durum yok açıkçası. Abdullah Avcı'nın benimle bir görüşmesi olmadı" diye konuştu.

Fikret Orman: Abdullah Avcı'nın Benimle Bir Görüşmesi Olmadı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Abdullah Avcı konusunda kritik açıklamalarda bulundu. Orman, tecrübeli çalıştırıcı ile görüşmelerinin devam ettiğini  söyledi. 

ABDULLAH AVCI BENİMLE GÖRÜŞMEDİ  

"Herkes beklenti içerisinde ama Abdullah Avcı konusunda oluşmuş bir şey yok. Kendisi benim yakın dostumdur. Çok da beğendiğim bir hoca. Olmasını isterim. Yönetim kurulunda tartışmıştık, Abdullah Hoca da önde gelen isimlerden bir tanesiydi. Bu iş bugünden yarına bitirilmesi gereken bir iş değil. Eğer bütün konular açıklığa kavuşursa açıklaması yapılır ama şu anda 'Hayırlı olsun' denilecek bir durum yok açıkçası. Abdullah Avcı'nın benimle bir görüşmesi olmadı. Ben zaten prensip itibarıyla teknik direktörlerle, futbolcularla para konuşmam. Yöneticilerimiz görüşüyor."

OYUNCU GETİRECEĞİ İDDİALARI PALAVRA 

Abdullah hoca mülayim bir insan. Para konusunda küçülecek bir karakteri yok. Abdullah Avcı'yla 3 yıllık bir sözleşme için konuşuyoruz. Artı olarak opsiyonu olabilir ama öncelik benim başkanlık sürem olan 3 yıl. Bu konu herhalde bayrama gitmeden netleşir. Abdullah hocanın oyuncu getireceği de palavra. Daha kendisi gelmedi ki oyuncu getirsin. Bu konu bayrama gelmeden netleşmiş olur."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR