FIFA, Karşıyaka'ya futbolcuların alacaklarını ödemediği gerekçesiyle puan silme cezası verdi. Karşıyaka'nın 3 puanı FIFA tarafından silindi.

Öte yandan Fenerbahçe, yaşı 18'i tutmadığı için sözleşme yapamadığı Eljif Elmas'a bir türlü lisans çıkartamıyor. Bu durumu düzeltmek için FIFA'ya giden Fenerbahçeli yöneticiler olumsuz yanıt aldı.

Fenerbahçe, yaşı 18'i doldurmadığı için sözleşme yapamadığı Eljif Elmas'a bir türlü lisans çıkartamıyor.

Bu konuda FIFA üzerinden yoğun bir mesai harcamış olan Sarı-Lacivertliler, istediği cevabı alamadığını duyurdu.

Öte yandan Fenerbahçe'de sakatlığı sebebiyle sahalardan uzak kalan fakat Hollanda Milli Takımının davetine gidebilen Robin Van Persi'nin sol diz çapraz bağında yırtık olduğu ifade edildi.

Öte yandan İngiliz ekibi West Bromwich'in odağı PSG oyuncusu Krychowiak'a kaydı. Bu transfer gerçekleşmezse Josef de Souza alınacak.

Süper Lig temsilcisi Fenerbahçe' de Josef de Souza ile alakadar olan İngiltere' nin köklü ekiplerinden West Bromwich Albion, Sambacı oyuncunun transferinden vazgeçebilir. 

WEST BROMWİCH'İN ODAĞI PSG'Lİ OYUNCUYA KAYDI

Paris Saint- Germain' de oynayan Grzegorz Krychowiak' ı sağlık kontrolünden geçiren WBA' nın, Polonyalı oyuncunun hem Avrupa pasaportu taşıması hem de kalite ve tecrübe olarak Josef' in önünde olması sebebi ile bu transfere yöneldiği kaydedildi.