VOLKAN DEMİREL'İN SÖZLERİ

"GALATASARAY'DA SEVDİĞİM ENDER İNSANLARDAN"

Uzun seneler Fenerbahçe' de kalmak istediğini vurgulayan file bekçi, "Uzun seneler Fenerbahçe' ye hizmet etmek istiyorum, rekoru Müjdat ağabey elinde tutuyor, ben de 40 yaşıma kadar oynamak istiyorum." yorumunda bulundu.

HASAN ALİ KALDIRIM'IN SÖZLERİ

Fenerbahçe' de kariyerine devam etmekten ötürü mutlu olduğunu dile getiren Hasan Ali Kaldırım, "Fenerbahçe' ye imzam benim en önemli imzamdı. Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan gurur duymaktayım. Fenerbahçe' nin parçası olabilmek para ile satın alınacak bir şey değil. İnşallah hayırlısı olur." ifadelirini kullandı

YENİ İSİM DİRAR' IN AÇIKLAMLARI

Hasan Ali' den sonra söz alan yeni transfer Nabil Dirar "Umarım bu kulübü destekleyen hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmam. Umarım iyi işler yapıp kariyerime öyle nokta koyarım. Fenerbahçe' ye kupalar kazanmak için geldim. Kendimi en iyi hissettiğim pozisyon sağ bek. Defans yapmayı seviyorum."açıklamalarında bulundu.

KAMENİ AÇIKLAMASI

Yeni transfer kaleci Carlos Kameni ise, "Fenerbahçe gibi bir kulübün oyuncusu olmak benim için büyük onur verici bir şey. Türkiye' nin en önemli kulüplerinden birine imza attım. Kulübün efsaneleri Volkan ve Mehmet Topal' a da çok teşekkür ederim. Burada sıcak karşılandım.