Bir dönem Galatasaray forması giyen ve şimdi ise  Crystal Palace teknik direktörü olan Frank de Boer’ un isteği doğrultusunda Hollandalı futbolcuyu transfer listesine alan İngiliz ekibi, önümüzdeki günlerde Fenerbahçe’ nin kapısını çalmaya hazırlanıyor.

PERSİE DIŞINDA BİR BAŞKA FENERBAHÇELİ'YE KANCAYI TAKTI

İngiltere Premier League ekiplerinden Crystal Palace' ın Teknik Direktörü Frank de Boer, Robin van Persie’ nin ardından Fenerbahçe’ nin bir başka Hollandalı sağ bek olan Gregory van der Wiel’ i de istiyor. 2 hafta evvel yönetime Robin van Persie’ nin alınması adına talepte bulunan Frank de Boer, şimdi de sarı- lacivertlilerin kadro dışı bıraktığı Gregory van der Wiel’ in alınmasını istedi. Hazırlıklarını takımdan ayrı olarak sürdüren Hollandalı futbolcunun bu transferdeki en büyük engeli senelik olarak aldığı yüksek ücret.

Geçen sezon Paris Saint Germain’ den Fenerbahçe’ ye transfer olan ve sarı- lacivertliler ile 4 senelik sözleşme imzalayan Gregory van der Wiel, beklentileri karşılayamamıştı. Crystal Palace yönetimi, bu transferi düşük maliyetle bitirmek için Gregory van der Wiel’den bonservisini almasını talep ediyor