Bu sezon Süper Toto Süper Lig’de 3.olan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor.
Fenerbahçe’nin bir süredir peşinde olduğu Nabil Dirar transferinde sonunda mutlu sona ulaşıldı. Sarı Lacivertli takım Monaco ile prensip anlaşmasına vardığını kamuoyuna duyurmuştu.

NABİL DİRAR İSTANBUL’DA

Fenerbahçe’nin beklediği 31 yaşındaki Faslı futbolcu Nabil Dirar İstanbul’a geldi. Yıldız futbolcu ilk önce sağlık kontrolünden geçirilecek. Ardından da Sarı Lacivertli takımın kulüp binasına gelerek Şükrü Saraçoğlu Stadı’nı gezecek.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım daha önce 2 ismi renklerine bağlamışlardı. Bunlardan ilki Lyon’da kiralık olarak top oynayan Valbuena, diğer ise Trabzon’dan bu sezon sonu serbest kalan Mehmet Ekici.

HEDEFTE ROBBEN VAR

Sarı Lacivertli takım Jeremain Lens defterini kompile kapattı. Hollandalı oyuncunun yüksek bonservis bedelinden dolayı rota başka oyunculara çevrildi. Bu kapsamda Alman devi Bayern Münih’te forma giyen Robben ismi ile görüşmeler yapılacak.

Fenerbahçe transfer komitesinin bu transfer için devreye gireceği ve yakın zaman içinde bu transferin olumlu yada olumsuz olarak bir sonuca varılacağı söylendi.