Önümüzdeki sezon güçlü bir kadro kurarak şampiyon olmak isteyen Sarı Lacivertli takım hazırlıklara şimdiden başladı. Fenerbahçe bu sezon kadrosunda oynayan ancak önümüzdeki sezon için ücretinde yüksek bonservis bedeli istenen Jeremain Lens transferinden vazgeçti. Bu yüzden dolayı transferde arayışa giren Sarı Lacivertliler ilk etapta Manchester City’de oynayan Jesus Navas ile temasa geçildi. Eğer Navas transferi gerçekleşmez ise Kanarya’nın B planı Monaco’da oynayan Nabil Dirar olacak.

FENERBAHÇE FRANSIZ EKİBİ İLE TEMASA GEÇTİ

Monaco’da oynayan Nabil Dirar önümüzdeki dönem daha fazla forma şansı bulacağı bir takımda oynamak istiyor. Sarı Lacivertli takım bu kapsamda Dirar’ın kulübü Monaco ile temasa geçti. Ancak Fransız kulübü bu oyuncuyu kiralamak istemediği ancak bonservis bedeli ile satabileceğini Fenerbahçe’ye iletti. Kanaryanın şimdiki amacı düşük bir bonservis bedeli ile bu oyuncuyu kadrosuna katmak.

SAĞ BEKTE GÖREV ALIYOR

Fransa’nın Monaco takımda oynayan Dirar sağ açık bölgesinde görev yapıyor. Faslı futbolcu Monaco’da oynamış olduğu futbol ile beğenileri üstüne çekmişti. Bu sezon Wan der Wiel’den yaralanmayan Sarı Lacivertli takımın bu oyuncuyu transfer edeceği belirtiliyor.