Fenerbahçe'nin Yeni Transferi İstanbul'a Geldi!

Fenerbahçe' nin Zenit'ten yeni transferi Neto, dün gece İstanbul'a iniş yaptı.

Süpoer Lig ekiplerinden Fenerbahçe' nin transferi için görüşmelere başladığı Rus ekibi Zenit' in ve  Portekiz' in yıldız savunma oyuncusu Luis Neto, İstanbul' a geldi.

FENERBAHÇE NETO'YU BORSAYA BİLDİRDİ

Sarı- lacivertli kulüpten yapılan açıklamada; "Kulübümüz, profesyonel futbolcu Luis Neto ve takımı Zenit ile oyuncunun kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlamıştır." şeklinde bir açıklama ile KAP'a bildiride bulundu. Dün gece geç saatlerde İstanbul' a gelen Portekiz Milli Takımı' nın yıldız stoperi, bugün sağlık kontrolünden geçecek.

"SONUNDA GELDİM" AÇIKLAMASI...

Havaalanında kulüp televizyonuna açıklamalarda bulşunan Neto, "Görüşmeler bitti ve nihayet geldim. Giuliano' yu Zenit'ten  zaten tanıyorum. Fenerbahçe için olumlu şeyler duydum. Umarım güzel bir macera olur ve buradaki maceram güzel bir şekilde başlar. Görüşmeler esnasında Bruno Alves ve Raul Meireles' ten bilgi aldım." şeklinde transferi hakkında açıklamalarda bulundu. 2013 senesinde 6.5 milyon Euro bonservis bedeli ile Siena’ dan Zenit’ e transfer olan 29 yaşındaki oyuncu zaman zaman sağ bek ve ön libero mevkilerinde de oynayabilmekte. Fenerbahçe daha önce de 2013 senesinde Zenit' ten Bruno Alves' i transfer etmişti.

Yorum Yaz