Sarı Lacivertli takım Cumartesi günü gerçekleştireceği Mali Kurul’da Başkan Aziz Yıldırım açıklamalarda bulunacak. Aziz Yıldırım gerçekleştireceği konuşmada yeni dönemde kim takımın başına gelecek sorusunu da cevaplayacak.

Sarı Lacivertli takımın olağanüstü kongresi, 3 Haziran Cumartesi günü saat 10:30’da Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek.

''2-3 TEKNİK DİREKTÖR İLE GÖRÜŞME HALİNDEYİZ''

Bu sezon Süper Lig’de büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe önümüzdeki dönem için transfer çalışmalarına başladı. Aziz Yıldırım daha önce yapmış olduğu açıklamalarda ''Teknik direktör konusunda çalışmalarımız gerçekleştirdik. 2-3 aday ile görüşüyoruz. Bu hocaların vereceği bilgiler doğrultusunda futbolcular ile de görüşeceğiz''. demişti.

3 HAZİRANDA TRANSFER KONUSU NETLİĞE KAVUŞACAK

Diğer yandan Aziz Yıldırım daha önce yaptığı konuşmada transfer Mayıs ayı içinde bitecek demişti. Ancak Mayıs ayının bitmesine rağmen Fenerbahçe takımından hala bir ses çıkmadı. 3 Haziran tarihinde Sarı Lacivertlilerin yapacağı olağanüstü kongre ile tüm bu soruların Başkan tarafından cevaplandırılması bekleniyor. Ayrıca Sarı Lacivertli takımın şuanki teknik adamı Advocaat Hollanda Milli takımı ile anlaştığını açıkladı. Advocaat sezon bitmesiyle beraber Fenerbahçe'yi bırakacak.