Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe' nin gündeminde öncelik Volkan Demirel ile rekabete gierbilecek bir kaleci.  Aykut Kocaman' ın 'Volkan Demirel ile rekabet edebilecek bir kaleci alacağız' açıklamasından sonra, sarı- lacivertli ekip Malaga kalesini koruyan Carlos Kameni transferini bitirerek mutlu sona ulaştı.

SALI GÜNÜ İSTANBUL'A GELECEK

Malaga file bekçisi Carlos Kameni transferinin bittiği, Kamerun Milli Takımı' nın yıllardır kalesini koruyan oyuncunun yarın İstanbul' a gelip kendisini sarı- lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeye imza atacağı ve ardından çarşamba günü Topuk Yaylası'ndaki tesislerde yapılan hazırlık kampına katılacağı ifade edildi. 33 yaşındaki Kamerunlu kaleci son 6 yıldır İspanya La Liga ekiplerinden Malaga forması giyiyordu.

FENERBAHÇE İLE 2+1 YILLIK KONTRAT

La Liga' nın köklü kulüplerinden Malaga' nın kaleci transferinden sonra takımdan ayrılmayı kafasına koyan Carlos Kameni' nin Fenerbahçe' den 3 senelik  bir teklif istediği iddiası öne sürülmüştü. 5 sene boyunca Malaga kalesini koruyan Kamerunlu file bekçinin uzun süren transfer pazarlıklarının ardından Süper Lig ekibi olan Fenerbahçe' nin 2+1 senelik teklifine ise 'evet' dediği ifade edildi.