Habertürk gazetesinin gerçekleştirdiği habere göre 33 yaşında olan deneyimli kaleci Kameni’nin kulübü Malaga ile daha önce anlaşan Fenerbahçe’nin yoğun uğraşlar sonrasında başarılı filebekçiyi ikna etmeyi sonunda başardı.

KAMENİ İSTABUL’A GELİYOR

Deneyimli kaleci Kameni’nin önümüzdeki hafta içinde İstanbul’a gelerek Fenerbahçe’ye 1 senelik imza atacağı öğrenildi. İspanyol Marca Gazetesi Fenerbahçe’nin Kameni’yi alacağı haberini doğruladı.

Diğer yandan Fenerbahçe transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Bu sezon Süper Lig’de 3. olan Sarı Lacivertli takım istediği başarıyı elde edemedi. Bu yüzden dolayı transfer üzerine yoğunlaşan Kanarya, forvet bölgesi içinde transfer yapacak.

Siyah Beyazlı takımda kiralıktan geri dönen Aboubakar için çalışmalara başladı. Sarı Lacivertli takım Kamerunlu golcü için Porto’nun kapısını çalmayı planlıyor.

ABOUBAKAR’IN BEŞİKTAŞ'I TERCİH ETMİŞTİ

Siyah Beyazlı takımın Kamerunlu forvet oyuncusu Aboubakar, önceliğinin Beşiktaş olduğunu söyledi. Aboubakar önümüzdeki dönemde Beşiktaş’ta oynamak istediği dile getirdi ancak Porto ile Siyah Beyazlı takım anlaşamazsa Fenerbahçe’nin eli bu transferde güçlenecek.

Ayrıca Sarı Lacivertli yöneticilerin kısa bir zaman için Portekiz'e giderek bu transfer için göürşmelere başlaması bekleniyor.