Kamerun basınında çıkan habere göre; Carlos Kameni'nin geçen yaz geldiği Malaga'dan ayrılmaktan son anda vazgeçtiği ancak yeni kaleci Roberto'nun transferinden sonra Sarı Lacivertli takımda gelen teklifi kabul ettiği belirtildi.

KAMENİ İMZAYA GELİYOR

kameni ile ilgili görsel sonucu

Kamerunlu kaleci Kameni'nin yakın bir zamanda İstanbul'a gelerek kendisini Sarı Laciveretli yapacak sözleşmeye imza atacağı söylendi.

VOLKAN'A YENİ RAKİP GELİYOR

Sarı Lacivertli takımının deneyimli kalecisi Volkan'ı zorlayacağı, acil durumda 1. kaleci yükünü de sırtına alabilecek olan Kameni için tüm çalışmalar bitmiş durumda.

Malaga ile 2020 senesine kadar sözleşmesi olan Kameni'nin bonservisine 1.5 milyon Euro civarında bir para ödeneceği bilgisi verildi. 33 yaşında olan deneyimli filebekçiye senelik 2 milyon Euro verilecek.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım şu ana kadar 3 transfer bitirdi. Kanarya Valbuena, Mehmet Ekici ve Nabil Dirar gibi isimleri renklerine bağladı. Sarı Lacivertli takımda bir diğer hedef ise Milli Takımda forma giyen 19 yaşındaki Emre Mor. 

Emre Mor'un menajeri ile Sarı Lacivertli takımın yöneticileri dün kulüp binasında bir araya geldiler. Emre Mor transferinin yakın zaman içinde açıklanması bekleniyor.