Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan Sarı Lacivertli takım transfer için harekete geçti. Sarı Lacivertli kulüp bu sezon Middlesbrough'dan ayrılacak olan Fischer’i transfer etmek için çalışmalara başladı. Middlesbrough’da istediği kadar forma şansı bulamayan ve 2019 senesine kadar sözleşmesi olan Fischer’i Fenerbahçe satın alma opsiyonu ile kadrosuna katmak istiyor.
22 yaşında olan Fischer’ın Sarı Lacivertli takıma gelmeye sıcak baktığı öğrenildi.

MİLLİ TAKIMDA FORMA GİYİYOR

Fenerbahçe’de oynayan Danimarkalı oyuncu Simon Kjaer bu transferin olması için Sarı Lacivertli kulübe olumlu yönde rapor verdi. Kjaer Fenerbahçeli yöneticilere bu transfer büyük katkı sağlar dediği öğrenildi.

22 yaşındaki genç oyuncu bu sene Middlesbrough forması ile 13 karşılaşmada forma giydi. Genç oyuncu bu karşılaşmalarda 3 asist yapma başarısında bulundu.

Diğer yandan Sarı Lacivertli kulüp transfer çalışmalarına devam ediyor. Fenerbahçe bu sene iyi bir performans ortaya koyan Lens ve Beşiktaş'ta kiralık olarak oynayan Aboubakar'ı kiralamak için çalışmalara başladı. 

Ancak Lens'in maliyetini yüksek bulan yönetim forvet transferi için Aboubakar isminde yoğunlaştı. Bu transfer için Sarı Lacivertli yöneticilerin oyuncunun kulübü ile görüşmek için Portekiz'e gideceği belirtildi.