Fenerbahçe, Portekiz ekibi Sporting ile Jeremy Mathieu transferinde karşı karşıya gelmişti. Başarılı defans oyuncusu transferde, tercihini Portekiz ekibi Sporting’den yana kullanmıştı.

MATHİEU SPORTİNG'E İMZA ATACAK

Dün Katalan ekibi ile sözleşmesini bitiren Mathieu’ya imza attırmaya hazırlanan Sporting, şimdi de Fenmerbahçe'nin peşinede olduğu bir diğer yıldız oyuuncu   Seydou Doumbia ile yakından ilgilenmeye başladı. 

DOUMBİA PORTEKİZ EKİBİNE DAHA YAKIN

Sarı Lacivertli takımın çok istediği golcü oyuncu için Roma’ya kiralama teklifi yaptığı ortaya çıktı. Portekiz basınında çıkan habere göre Doumbia, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek için Sporting’e gidebileceği söyleniyor.

Öte yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Geçen sezon Spor Toto Süper Lig'i 3. sırada tamamlayan Kanarya bu sene yapacağı transfer ile şampiyonluğa oynamak istiyor. 

Sarı Lacivertli takım transfer anlamında Lyon'dan Valbuena, Monaco'dan Nabil Dirar ve Trabzon'dan Mehmet Ekici gibi isimleri renklerine bağladı. Kanarya kale bölgesine de Volkan'a alternatif olması için Kameni ile görüşmelerini sürdürüyor. 

Doumbia ve Kameni transferinin ilerleyen zamanlarda belli olması bekleniyor.