Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, birkaç gün önce yaşanan kavgayla ilgili bir basın toplantısı düzenlemişti. Terim, ailesini korumak için kendisini arayan Selahattin Aydoğdu'nun edepsiz teklifine icabet ettiğini söyledi.

BU İFADELERİ KULLANMIŞTI AÇIKLAMADA

Orada bir kadın var ve siz böyle üzerine gidiyorsunuz. Erkeklerle birlikte aşılması gereken konular ne zamandır kadınlarla aşılıyor. Biz oraya vardığımız zaman işin aslını ve asttarını öğrenelim dedik. İnsanın coğrafya bilgisi hiç mi olmaz? Çeşme'ye uçak mı var? Ben geliyorum dedim mi gelirim. Niye? Ailem var işin ucunda. Bir kadına yapılan haksızlık var. Ben de bu durumda susup oturamam. Çitten atladı diyorlar. Hangi çitten? Zira ben mekanı bilmiyorum.
Ben bu hezeyan içinde ve atmosferde bazı şeyleri doğal karşılıyorum. Hiç hoşnut değilim. İsmimin böyle biriyle anılmasından dolayı hiç memnun değilim. Bu fotoğrafın içinde yer almaktan dolayı mutlu değilim.

Bu açıklamlardan sonra Fenerbahçeli taraftarlardan Terim' e tepki geldi.

VOLKAN'A NEDEN SAHİP ÇIKMADIN?

Terim'in bu sözlerinin ardından Fenerbahçeli taraftarlar tecrübeli teknik adama, Kazakistan maçında kendisine eşine ve küçük kızına küfür edildiği için sahayı terk eden Volkan Demirel'e neden sahip çıkmadığını sordu.

Sarı-lacivertli taraftarların sosyal medyadaki en büyük gücü olan 12numara.org hesabı, konu Volkan olduğunda Terim'in aynı şekilde davranmadığını belirten paylaşımlarda bulundu.