Süper Lig ekibi olan Sarı- Lacivertli takım Fenerbahçe daha evvel kadrosuna kattığı Isla, Soldoda ve Giuliano' yu basına tanıttı. Yapılan imza töreninde Aziz Yıldırım katılmadı. Varda maçının kaybedilmesinden dolayı üzgün olduğu söylenen Aziz Yıldırım' ın bu üzüntü ile törene katılamadığı bildirıldi.

Yeni transferler medya karşısına çıkarak sorulara yanıt verdi. Bilhassa Giuliano, Trabzonspor'u neden tercih etmediği konusuna açıklık getirdi.

GİULİANO "F.BAHÇE'NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLİYORUM"

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında probleme yol açan Sambacı Giuliano; "Zor bir transfer süreci geçirdim fakat bu mesele benim kontrol edemeyeceğim bir mesele idi. Ben Fenerbahçe' nin teklifini aldığımda anında kabul etmiştim. Fenerbahçe' yi kabul etme nedenim Fenerbahçe'nin büyüklüğünü, hedeflerini biliyor olmamdan kaynaklandı." şeklinde ifadelerde bulundu.

ISLA "BENİM TERCİHİM SAĞ BEKTİR"

Özellikle sağ bek pozisyonunda oynamayı seviyorum diyen Isla; "Fenerbahçe' ye gelmek geleceğime dair atılmış iyi bir adım. Türkiye' nin en iyi takımlarından birine geldim." şeklinde açıklamalarda bulundu.

"KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM" AÇIKLADI

Fizik durumunun iyi olduğunu bildiren Roberto Soldado ise şu yorumlarda bulundu: "Futbolu seven herkes Fenerbahçe' nin ne derece büyük bir kulüp olduğunun farkındadır. İstanbul' a adım attığım zamandan bu zamana bana olan ilgi için taraftara ve yöneticilere teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.