Sarı lacivertli takımda kiralık sözleşmesi bitmiş olan Senegalli futbolcu Moussa Sow, Fenerbahçe takımında kalmak için kulübüne baskı kuruyor.

SOW’A KULÜBÜNÜ İKNA ET MESAJI

Fenerbahçe yönetimi, Senegalli yıldız futbolcuya,''Seninle önümüzdeki sezonda yola devam etmek istiyoruz ancak senin bulunmuş olduğun kulübün Al-Ahli’yi ikna etmen gerek'' mesajını verildi.

Ayrıca önümüzdeki sezon Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’de teknik direktör olacak olması, Senegalli oyuncunun takımda kalma isteğini daha da artırdı. Golcü oyuncu, kulübüne Fenerbahçe’ye kiralanması için baskı yapmaya devam ediyor.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Sarı Lacivertli takım önümüzdeki sezon şampiyon olmak için çalışmalara son hızda devam ediyor.

Lyon'da top oynayan Valbuena ile anlaşan Sarı Lacivertliler kısa bir zamanda bu transferi açıklaması bekleniyor. 

NABİL DİRAR İLE  TEMASA GEÇİLDİ

Fransa'nın Monaco takımında oynayan Nabil Dirar'ı Fenerbahçe transfer etmek istiyor. Sarı Lacivertli ekip bu transfer için Faslı oyuncunun kulübü ile görüşeme yapacak. Oyuncunun kulübü Monaco ile ğistenlen rakamlarda anlaşılırsa bu Fenerbahçe bu transferi de gerçekleştircek.