Dortmund'un Emre Mor'u bırakmaya sıcak olmadığını ifade eden Uslu, Borussia Dortmund'da oynayan milli futbolcu Emre Mor hakkında gelen soru üzerine Uslu, "Hazırlık maçlarında gol atıyor, bırakmazlar herhalde. Oralardan oyuncu almak kolay değil. Adamlar 10 milyon avro vermiş. Ajax'a falan kiralıyorlar genelde." diyerek görüşlerini aktardı

Diğer bir yandan yeni transfer Eljif ve Kjaer'in durumuna da açıklık getiren Uslu' nun konuşmasının başlıkları şu şekilde:

ELJİF ELMAS ÇOK ÖNEMLİ BİR OYUNCU

Fenerbahçe'nin transferi için İstanbul'a getirdiği 17 yaşındaki Makedon futbolcu Elfij Elmas için kararı FIFA'nın vereceğini anlatan Uslu, "Elfij Elmas, çok önemli bir oyuncu. FIFA bir ayda karar verirse oynayıp oynamayacağı belli olacak. Karar vermezlerse bekleyecek. Avrupa'nın birçok önemli kulübü oyuncuyu istiyor." değerlendirmesinde bulundu.

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Faruk Ilgaz Tesisleri' nde gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu' nun olağan toplantısından sonra basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yaptı.

KJAER İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Takımdan ayrılması gündemde olan Danimarkalı stoper Simon Kjaer’in durumuyla ilgili konuşan Uslu, "Kjaer’le ilgili şu an kesinleşmiş bir şey yok. Görüşmeler devam ediyor. Net bir şey yok." dedi.