Fenerbahçe'den Kenetlenme Sözü

Fenerbahçeli futbolcular Antalyaspor mağlubiyetinin hemen ardından bir araya geldi. Kaptan Emre Belözoğlu önderliğinde yapılan toplantıda bazı futbolcular öz eleştiri yaparken, tekrar kenetlenme sözü verildi.

Fenerbahçe'den Kenetlenme Sözü

Fenerbahçe'den Kenetlenme Sözü

Fenerbahçeli futbolcular, 1-0'lık Antalyaspor mağlubiyetinin ardından soyunma odasında toplantı yaptı. Kaptan Emre Belözoğlu önderliğinde bir araya gelen sarı lacivertli oyuncular, Antalyaspor mücadelesini ve önümüzdeki döneme dair yapılacaklarını değerlendirdi.

"HATALARIMIZLA, DOĞRULARIMIZLAR BİR TAKIMIZ"

Futbolcular, yaklaşık 45 dakika süren toplantı nedeniyle tribünde kendilerini bekleyen taraftarların yanına da gidemedi. Antalyaspor maçında kötü performans sergileyen bazı oyuncuların takım arkadaşlarından özür dilediği öğrenildi. Birbirlerine sahip çıkan futbolcuların, "Hatalarımızla, doğrularımızla biz bir takımız" ifadesini kullandığı belirtildi.

"KAYIP PUANLARI TELAFİ EDECEĞİZ"

Ligin her anlamda en iyi ekibi olduklarını belirten kaptan Emre Belözoğlu da, “Hepiniz başınızı dik tutun, milli aradan sonra tekrar omuz omuza vererek kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz ve hatalarımızdan dersler alarak şampiyonluk yürüyüşümüze devam edeceğiz” dedi.

TEKNİK HEYET DURUMDAN MEMNUN

Futbolcuların durumu sahiplenip bir araya gelmesi, yönetim ve teknik heyeti de memnun etti. Şampiyonluğun olumsuz maçlardan sonra yaşanan böyle kenetlenmelerden geçtiği kaydedildi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri-->