Medipol Başakşehir’ in yıldız futbolcusu Edin Visca, Aykut Kocaman’ ın isteği üzerine  yeniden Fenerbahçe’ nin transfer gündemine geldi.

BAŞAKŞEHİR 5.5 MİLYON EURO İSTİYOR

Transfer döneminde adı önce Galatasaray ile  ardından Trabzonspor ile anılan Edin Visca için Başakşehir gelen teklifleri geri çevirmişti. Turunucu- Lacivertliler’ de başkan Göksel Gümüşdağ, 27 yaşındaki oyuncunun bonservis bedelini 5.5 milyon Euro (22.8 milyon TL) olarak belirledi.

Fenerbahçe, Simon Kjaer’in satışı tamamlandıktan sonra Finansal Fair-Play konusunda rahatlayacak. Ancak Sarı- Lacivertliler yine de Başakşehir’in istediği rakama çıkmayı düşünmüyor.

3.5 MİLYON EURO + STOCH TEKLİF EDİLECEK

Rakamı azaltmak için takas formülü devreye sokulacak. Sarı-Lacivertliler, 3.5 milyon Euro’nun (14.5 milyon TL) yanı sıra Miroslav Stoch ve bir genç oyuncuyu önerecek.

VİSCA DA F.BAHÇE'Yİ İSTİYOR

Edin Visca, kariyerinde artık yeni bir adım atmayı hedefliyor. Bu nedenle Boşnak yıldız, Fenerbahçe’ye transfer olmayı çok istiyor. Süper Lig’de son 3 sezonda 102 maçın 102’ sinde de forma giyen yıldız futbolcu, bu süreçte 33 gol atıp, 18 asist yaptı. Boşnak oyuncu her iki kanadın yanı sıra forvette görev yapabiliyor.