Milliyet gazetesinin yer verdiği haberde; Fransız takımı Lyon ile sözleşmesi sona eren ve Sarı Lacivertli takım ile anlaşmaya varan Valbuena, Pazartesi günü İstanbul’a geliyor.

VALBUENA 3 SENELİK İMZA ATACAK

Sarı Lacivertli takımın teknik direktörü olmaya hazırlanan Aykut Kocaman, ''Fenerbahçe’nin lideri olacak'' dediği Valbuena'ya orta bölüm ve kanatlarda görev vermeyi planlıyor. Valbuena ile gerçekleştirilecek olan sözleşmenin 3 senelik olacağı ortaya çıkarken, Fransız futbolcunun Fenerbahçe’den senelik 3 milyon Euro alacağı ortaya çıktı.

VAN DER WİEL TAKASI YAPILACAK

Milliyet Gazetesi’nde gerçekleştirilen haberde Nabil Dirar transferi ile ilgili şu bilgiler paylaşıldı:

"Sarı Lacivertli takım Van Der Wiel'den artık kurtulacak. Fransız kulübü Monaco ile Nabil Dirar takası yapılabileceğinden bahsediliyor. Monaco kulübü de bu takasa sıcak baktığı'' belirtildi.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına hız verdi. Fenerbahçe Valbuena transferinden sonra forvet bölgesine bir transfer yapmaya hazırlanıyor. Bu sene Beşiktaş'ta başarılı bir sezon geçiren Aboubakar için Kanarya devreye girecek. Kamerunlu oyuncunun kulübü Porto ile Fenerbahçeli yöneticiler transfer için görüşme sağlayacak.