Spor Toto Süper Lig’i 3. Sırada bitiren Sarı Lacivertli takım transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Kanarya Mehmet Ekici ve Valbuena transferinden sonra bir yıldız isim daha getirerek Süper Lig’de yılın bombasını patlatmayı amaçlıyor. Sarı Lacivertli takım yapacağı yeni yıldız transferi ile taraftarın kalbinin tekrardan kazanmak istiyor. Bu kapsamda Alman devi, Bayern Münih’de top oynayan Arjen Robben’e talip oldu.

LENS’İN YERİNE ROBBEN GELİYOR

Sarı Lacivertli takımın yönetimi Jeremain Lens transferinden vazgeçince çareyi bir diğer yıldız transferi yapmakta buldu. Jeremain Lens’in maliyeti senelik 20 Milyon Euro’ya kadar çıkıyor. Bu oyuncu yerine dünyaca ünlü yıldız Robben getirilecek. Robben’in maliyeti ise sadece 12.5 Milyon Euro.
Sarı Lacivertli yönetim Lens yerine bu oyuncuyu getirmek için yoğun çaba içine girdiği söyledi.

SON KARARI KOCAMAN SÖYLECEK

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü olmaya hazırlanan Aykut Kocaman’ın Robben fikri merak ediliyor. Deneyimli teknik adam eğer Robben transferine olumlu yanıt verirse Fenerbahçe transfer komitesi bu oyuncu için Almanya’ya gidecek.

Diğer yandan Robben transferinde Van Persi’ninde devreye gireceği söyleniyor. Eski takım arkadaşı olması sebebiyle Robben’in Fenerbahçe’ye gelebileceği belirtiliyor.