Sarı Lacivertli takım transfer çalışmaları bir yandan devam ettirirken diğer yandan da takımdan gönderilecek oyuncuları belirlemeye başladı. Fenerbahçe kulübünün tecrübeli stoper oyuncusu Simon Kjaer'e İtalya’dan Milan ve İngiletere’den Liverpool takımları talip olmuştu. Danimarkalı oyuncuya bir önemli talip daha çıktı.

KJAER GİDERSE B PLANI DEVREYE GEÇECEK

Daily Mirror'un gerçekleştirmiş olduğu haberine göre İngiltere’nin köklü takımlarından Arsenal de tecrübeli savunma oyuncusunu transfer etmek için devreye girdi. Sarı Lacivertli takımın yönetimi Kjaer'in takımdan gitmesine karşı bir B planı hazırladı. Sarı Lacivertli yönetim Kjaer giderse yerine Barcelona’da oynayan Jeremy Mathieu'yu alacak.
Fenerbahçe’de Kjaer’in durumunu beklemeye geçildi. Eğer Kjaer Sarı Lacivertli takımdan giderse, Fenerbahçe'nin Mathieu'yu transfer etmesi beklenecek.

VOLKAN ŞEN GİDERSE DİAS GELECEK

Diğer yandan önümüzdeki dönem yurtdışında oynamak isteyen Volkan Şen'in yerine arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Monaco'dan Gil Dias'ı kiralamaya karar verdi. Oyuncunun kulübü ile anlaşılırsa 20 yaşındaki genç yıldız Sarı Lacivertli takıma gelecek. Portekizli genç yıldız orta sahanın orta bölgesinde görev alıyor. Bu transferin ilerki günlerde kesin oalrak belli olması bekleniyor.