Kaleci arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, İngiltere’de de transfer çalışmaları yaptığı ileri sürüldü. Sarı-lacivertlilerin, Newcastle United takımının Belçikalı kalecisi Matz Sels’i de listesine aldığı öğrenildi.

Championship’i ilk sırada tamamlayarak yeniden Premier Lig’e yükselen Newcastle’ın 25 yaşındaki başarılı kalecisiyle Anderlecht’in de ilgilendiği ancak Türkiye’den gelen teklifin daha iyi olduğu belirtildi. Ülkesinde ‘Yeni Courtois’ lakabıyla anılan kalecinin Belçika milli takım kampında olduğu, 2 haftadan sonra bu konuda somut gelişmeler yaşanabileceği de aktarıldı.

ANDERLECHT’DE NEWCASTLE UNİTED’İN KALECİSİNE TALİP!

Newcastle’ın 25 yaşındaki başarılı kalecisi Matz Sels kendi ülkesinin takımı Anderlecht’de teklif yapıldığı belirtiliyor. Fakat Matz Sels tercihini Fenerbahçe’den yana kullanacağı iddia edildi. Bunun nedeni ise Fenerbahçe’nin daha fazla para vermesi olarak gösteriliyor. Matz Sels’ın Newcastle yönetimine Fenerbahçe’ye gitmek istediğini ve lütfen buna engel olmayın dediği öne sürüldü.

AZİZ BAŞKAN ALMADAN GELMEYİN DEDİ

Fenerbahçeli yöneticiler Matz Sels’i almak için İngiltere yolunu tuttu. Matz Sels illede isteyen Aziz Yıldırım,Fenerbahçeli yöneticilere Matz Sels’i almadan gelmeyin talimatında bulundu.Fenerbahçeyle anlaşan Aykut Kocaman'ında çok istediği Matz Sels Fenerbahçeliler için olmazsa olmazlardan.