Geçtiğimiz sezon takımın yıldızı konumunda olan Lens' in bonservisi için İnghiltere Premier League ekibi Sunderland ile anlaşamayan Fenerbahçe, Emre Mor adına son dönemece girdi. 1 aydır 19 yaşındaki futbolcuyu kiralamak için görüşmelerine devam eden Sarı- Lacivertliler, Borussia Dortmund' un son kararını bekliyor.

GEÇEN SEZON 19 MAÇA ÇIKTI

Geçtiğimiz hafta kulübe gelen ünlü menajer Muzzi Özcan hakkında, "Oğuz Kaan Güçtekin' e profesyonel sözleşme imzalatmak adına burada" denilse de esasen görüşmenin ana maddesinin Emre Mor olduğu öğrenildi.

Yapılan bu görüşmede taraftar Borussia Dortmund oyuncusu Emre Mor' un transferinde bu sezon için el sıkıştı. Artık gözler Emre' nin takımı Dortmund'tan gelecek cevapta. Lens için yapılan görüşmeler sonuç vermediği için rotayı Emre Mor' a çeviren Fenerbahçe, hafta sonuna kadar 19 yaşındaki oyuncunun transferini bitirmeyi hedeflemekte. Transfere Aykut Kocaman' ın da onay verdiği ifade edildi. Fatih Terim tarafından A Milli Takım kadrosuna davet edilen Emre Mor geçtiğimiz sezon Dortmund formasıyla 19 maça çıktı. Genç yıldızımız bu maçlarda 1 gol atıp  2 asistlik bir performans sergiledi