Spor Toto Süper Lig’i 3. Sırada tamamlayan Sarı Lacivertliler transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Fenerbahçe Lyon’da oynayan Valbuena, Trabzon ile sözleşmesi sona eren Mehmet Ekici ve son olarak ta Monaco’da oynayan Nabil Dirar ile kesin olarak anlaşmaya vardı. Teknik direktörlük içinse Atiker Konyaspor’dan ayrılan eski hocaları Aykut Kocaman ile anlaştılar. Sarı Lacivertli kulübün kısa bir zaman içinde bu transferleri resmiyete dökmesi bekleniyor.

İlerleyen günlerde deneyimli çalıştırıcı Aykut Kocaman ile sözleşme imzalayacak olan Kanarya’da takımda kalacakların listesi merak konusu haline geldi. Fenerbahçe’de fazla forma şansı bulamayan Aatif Chahechouhe ile ilgili Aykut Kocaman’ın karar verdiği söylendi.

AATİF CHAHECHOEHE KALIYOR

Fenerbahçe’nin teknik direktörü olmaya hazırlanan Aykut Kocaman Aatif Chahechouhe için şunları söylediği iddia edildi: ''Aatif Chahechouhe çok istikrarlı ve oyunu her yönü ile oynayabilen bir futbolcu. Önümüzdeke 50’ye yakın maç olacak. Bu maçlarda ona mutlaka ihtiyacımız olacaktır. Bu yüzden bu oyuncuyu takımda tutalım.’’

Diğer yandan Sivasspor Fenerbahçe'de top oynayan Volkan Şen'i transfer etmek istiyor. Ancak oyuncunun menajeri Sivasspor'a yurdışında oynamak istediklerini ilettiler.