Sarı Lacivertli takımda transfer sezonu çok canlı başladı. Trabzon’da top oynayan Mehmet Ekici’den sonra Lyon’da forma giyen Valbuena’yı da renklerine bağlayan Fenerbahçe’de yeni hedef Nabil Dirar.

MONACO TEKLİFİ KABUL ETTİ

Geçen hafta transfer görüşmesi için Fransa’ya giden Sarı Lacivertlilerin yöneticileri Şekip Mosturoğlu, Ali Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve Önder Fırat; Nabil Dirar transferi için kulübü Monaco ile görüşerek son teklifi söylemişlerdi. Oyuncunun kulübü Fenerbahçe’den gelen bu teklifi sonunda kabul etti.

17 HAZİRANDA İMZA ATMASI BEKLENİYOR

Faslı yıldız oyuncu Nabil Dirar, kulüpler arasındaki görüşmelerin tamamıyla bitmesini beklemekte. Faslı yıldız futbolcu, bu hafta içerisinde İstanbul’a gelerek Sarı Lacivertli renklere imza atması bekleniyor.
Fenerbahçe’nin 17 Haziran’da düzenleyeceği imza töreninde Nabil Dirar’ın yer almasına artık kesin gözüyle bakılıyor.

Diğer yandan Fenerbahçe Mehmet Ekici, Valbuena ve teknik adamlık içinde Aykut Kocaman gibi isimlerle anlaştı. Bu isimlerin resmi imza töreninde toplu olarak imza atarak kendilerini Sarı Lacivertli renklere bağlaması bekleniyor. Ayrıca Sarı Lacivertli takım Barcelona'nın defans oyuncusu Jérémy Mathieu ile de yakından ilgileniyor.