Süper Lig’de şampiyon olan Kara Kartal önümüzdeki sezon yapacağı transfer için şimdiden atağa geçti. Kartal, sezon arasında Mehmet Ekici transfer için ezeli rakibi Fenerbahçe ile karşı karşıya gelmişti. Bu transfer kapışmasında kazanan Sarı Lacivertli takım olmuştu.

BEŞİKTAŞ’TAN LENS ATAĞI

Sarı Lacivertli takımda bu sezon kiralık olarak oynayan ve ortaya koyduğu performans ile tüm dikkatleri üzerine çeken Lens sezon sonu takımı Sunderland’e geri dönüyor. Süper Lig şampiyonu Beşiktaş Jeremain Lens için devreye girdi. Bu oyuncu için Sunderland kulübü ile transfer masasına oturulup bu oyuncu alınmaya çalışılacak.

FENERBAHÇE’DEN KARŞI ATAK

Sarı Lacivertli takım sezon sonu Beşiktaş ile kiralık sözleşmesi bitecek olan Aboubakar’ı transfer etmek istiyor. Siyah Beyazlı takımda iyi bir form grafiği tutturan Kamerunlu oyuncu için Kanarya devreye girdi. Sarı Lacivertli takımın oyuncunun takımı Porto ile temasa geçip bu transferi gerçekleştirmeye çalışılacağı söyleniyor.

Diğer yandan gelişen bu olaylar ile Fenerbahçe ve Beşiktaş takımları transfer konusunda birbirine girdi. Fenerbahçe Kara Kartal’da oynayan Aboubakar’a talip olurken Beşiktaş’ta Fenerbahçe’de oynayan Jeremain Lens için devreye girdi. Bu transferlerin kısa bir zaman içerisinde netliğe kavuşması bekleniyor.