Danimarkalı stoper Simon Kjaer' in La Liga devlerinden Sevilla' ya satılması sonrasında UEFA ile yaptığı FFP anlaşması karşısında eli rahatlayan sarı- lacivertli ekibin, Lucas Perez için ısrarı sürüyor. 

YÖNETİCİLERİN PEREZ  TRANSFERİ BEKLENİYOR

NTV Spor' un yapmış olduğu haber doğrultusunda Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ve İdari Menajer Hasan Çetinkaya bu sabah Madrid'e gitti. Yöneticilerin Arsenal'li Lucas Perez ile görüşmeleri bekleniyor. Sarı Lacivertliler ile Perez arasındaki görüşmeler bir süredir devam ediyordu.

Lucas Perez ve menajeri, daha önce yaptığı açıklamalarda oyuncunun Arsenal'den kesin olarak ayrılacağını doğrulamıştı. Perez'in eski kulübü Deportivo'nun da İspanyol golcüye futbolculuk ve emekli olduktan sonra da yöneticilik içeren 10 yıllık bir sözleşmenin önerdiği iddia edilmişti.

BU İSİMLER FENERBAHÇE'YE KATILIRSA SOW İÇİN TEK SEÇENEK KONYASPOR OLACAK

Öte yandan gündeminde flaş isimler bulunan Sarı- Lacivertli Süper Lig ekibi, eğer kısa süre içinde kadrosuna bir forvet katarsa Sow için tek seçenek Konya olacak ve Yeşil- Beyazlılar, bu transferi bitirmek için harekete geçecek.