Süper Lig’i 3.sırada tamamlayan Kanarya, transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sarı Lacivertli takım Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici gibi isimleri tansfer etti. Şimdi ise transferin 2.ayağına geçmeye hazırlanıyor.

TRANSFERDE 2.TUR

Sarı Lacivertli takımın yönetimi sol kanat transfer için Fransa’nın Monaco kulübünde forma giyen Gil Dias ile prensipte anlaştı. 20 yaşındaki oyuncunun kısa bir zaman içinde İstanbul’a gelip Fenerbahçe’ye imza atması bekleniyor.

CASTRO’DA BİTİYOR

Kasımpaşa’da top oynayan başarılı orta saha oyuncusu ile Sarı Lacivertli yönetim anlaşmaya vardı. Gelecek hafta bu transferin resmi olarak yapılması bekleniyor. Bu transfer ile Sarı Lacivertli takım elini daha da çok güçlendirmiş olacak.

Sarı Lacivertli takım Castro ve Dias transferleri orta sorunu tamamen ortadan kaldırmayı planlıyor. Valbuena, Nabil Dirar, Mehmet Ekici, Dias ve Castro, Fenerbahçe’nin yeni orta saha ekibi olacak.

TAKIMDAN GİDECEKLER LİSTESİ BELLİ OLDU 

Sarı Lacivertli takımdan ayrılması gündeme gelen Van der Wiel, Emenike, Simon Kjaer, Volkan Şen, Ozan Tufan, Stoch, Van Persie, Fernandao gibi isimlerin gitmesi ile transfer konusunun daha da netlik kazanması bekleniyor.