Yeni sezona Aykut Kocaman' ın liderliğinde hazırlanan Fenerbahçe' de, bir taraftan yeni transferler yapılırken, diğer bir yandan da kadroda düşünülmeyen isimlerle yollar ayrılıyor. Geçtiğimiz günlerde, Emmanuel Emenike' yi Yunan ekibi Olympiakos' a satan Sarı Lacivertliler, bugün de bir diğer kadro dışı futbolcu Volkan Şen ile bağlarını koparttı.

BONSERVİS SORUNU YOK

Uzun zamandır Emenike ve van der Wiel ile birlikte takımdan ayrı antrenman yapan tecrübeli kanat oyuncusu, geçtiğimiz günlerde tesislere giderek eşyalarını toplamıştı. Bugün ise kulüp yöneticileri ile yan yana gelen Volkan' ın alacaklarına karşılık sözleşmesi feshedildi. Serbest kalan 30 yaşındaki futbolcu, istediği kulübe bedelsiz bir şekilde imza atmakta serbest.

Fenerbahçe' ye 2015 senesinde 2,5 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer edilen Volkan Şen, Sarı Lacivertli formayla çıktığı 76 resmi karşılaşmda 8 gol atıp, 13 asist yaptı.

RAHATÇA BEŞİKTAŞ'A GİDEBİLİR

Fenerbahçe' den ayrılan Volkan Şen' in Bursaspor' dan eski teknik direktörü olan Şenol Güneş' in çalıştırdığı Beşiktaş' a gidebileceği konuşuluyor. Mahmut Uslu da yaptığı açıklamada Volkan Şen' in Beşiktaş' a gidebileceğini, kendilerinin böyle konuları açtığını söylemişti.