Önümüzdeki sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen Fenerbahçe, elindeki mevcut kadroda revizyona gitme kararı aldı. Sarı Lacivertli takımda bir türlü beklenen performansı gösteremeyen A Milli Takım oyuncusu Ozan Tufan, Portekiz devi Benfica’ya gidebilir.
Milli futbolcu Ozan Tufan’dan sonra Volkan Şen’in de bileti Sarı Lacivertli takımda kesildi.

VOLKAN ŞEN GÖNDERİLECEK

Volkan Şen, geçen sezon oynamış olduğu futbol ile adeta büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. Spor Toto Süper Lig’de oynamış olduğu 26 maçta 1 gol atabilen Volkan Şen, yönetim tarafından üstü çizildi. 29 yaşındaki oyuncunun önümüzdeki sezon Fenerbahçe’de olması beklenmiyor.

KAMPA ALINMAYACAK

Sarı Lacivertli yöneticiler Volkan Şen hakkında’’ Ona vermiş olduğumuz şansı değerlendirmedi. Önümüzdeki sezon Volkan Şen takımda yer almayacak’’ dedikleri iddia edildi. Yeni teknik direktör Aykut Kocaman’ın da takımda istemediği Volkan Şen 1 Temmuz’da başlayacak olan Topuk Yaylası kampına alınmayacak.

Diğer yandan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz Volkan Şen transferi için Sarı Lacivertli takım ile görüştüklerini dile getirmişti. Spor Toto Süper Lig’e yeni çıkan Yiğodoların bu transfer için şartları zorlayacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.