Sarı Lacivertli takımın uzun zamandır gündeminde olan Kevin Mirallas konusunda çok önemli gelişmeler meydana geldi. İngiliz basınının iddiasına göre Fenerbahçeli yöneticiler ile Kevin Mirallas'ın menajeri Cristoph Henrotay arasında, görüşme yapıldı. Yapılan görüşme ile ilgili bir bir bilgi verilmezken, Mirallas'ın Everton'dan oynama garantisi alamadığı için takımdan ayrılmaya karar verdiği söylendi.

YENİ SEZONDA MİRALLAS KİRALANACAK

İngiliz kulübünün menajeri Koeman yapmış olduğu açıklamada Mirallas'ın yeni sezonda kiralanacağını söyledi.  

KANARYA FORVET TRANSFERİ YAPACAK

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına devam ediyor. Fenerbahçe Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici gibi transferleri bitirdi. Kanarya'nın yeni hedefi forvet bölgesine bir transfer yapmak. Kanarya forvet transferi olarak Aboubakar'ı renklerine katmak istiyor. 

PORTO İLE GÖRÜŞÜLECEK

Sarı Lacivertli takım Aboubakar transferi için futbolcunun kulübü Porto ile görüşme yapacak. Beşiktaş'ın devreye girdiği ancak sonuç alamadığı Aboubakar için Aziz Yıldırım'ın bizzat devreye gireceği söyleniyor. Kanarya Aboubakar transferi ile forvet bölgesinde çektiği sıkıntıları önümüzdeki sezon gidermek istiyor. Bu transferin ilerki günlerde netliğe kavuşması bekleniyor.