Sarı Lacivertli takımın Yönetimi Nabil Dirar transferini bitirince Hollandalı futbolcu Jeremain Lens defterini kapattı.  

LENS TRANSFERİNDEN VAZGEÇİLDİ

Hollandalı yıldız oyuncunun yüksek maaş önerisini reddeden ve kendi teklifini oyuncuya ileten Fenerbahçe cevap için beklemeye geçmişti. Ancak Jeremain Lens’in oynadığı sağ açık pozisyonuna Nabil Dirar’ın alınması Lens transferinden vazgeçilmesini sağladı.

NABİL DİRAR'IN İSTABUL'A GELMESİ BEKLENİYOR

Monaco’da oynamış olan yıldız futbolcu Nabil Dirar’ın yakın bir zamanda İstanbul’a gelerek Fenerbahçe’ye imza atması bekleniyor. Kanarya bu transfer ile birlikte Jeremain Lens’in yüksek maliyetinden de kurtulmuş olacak.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım Valbuena’yı kesin olarak renklerine bağladı. İstanbul’a gelen oyuncu sağlık kontrolünden de geçti. Tüm transferlere toplu imza attırmayı düşünen Fenerbahçe Valbuena’yı da bu yüzden bekletiyor.

Ayrıca kaleci arayışlarında olan Kanarya Arsenal’in kalecisi Ospina ile yakından ilgileniyor. Fenerbahçe, Volkan Demirel'in yanına başarılı bir kaleci alıp kalede olan rekabeti artırmak istiyor. Kale bölgesinde sıkıntı çekmek istemeyen Sarı Laicvertli takım Ospina'yı alarak içinde bulunduğu kale transferi sıkıntısından kurtulmak istiyor.