Sarı Lacivertli takımın yeni hocası olan Aykut Kocaman, Martin Skrtel ve Simon Kjaer'e alternatif olarak bir defans oyuncusu getirmeyi düşünüyor. Fenerbahçe Roman Neustadter'in performansından memnun olmayınca Aykut Kocaman’ın da isteği üzerine Atiker Konyaspor’un stoper oyuncusu Jagos Vukovic transfer listesine aldı.

TAKAS YÖNTEMİ YAPILACAK

Aykut Kocaman'ın vermiş olduğu rapora göre Atiker Konyaspor’un kapısını çalan Sarı Lacivertliler, Vukovic'e karşılık İsmail Köybaşı ve Miroslav Stoch ikilisinden birini takas etme teklifi yaptı. Atiker Konyaspor’un her iki isme de sıcak olduğu ancak takas ile birlikte 1 Milyon daha istediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Atiker Konyaspor’da son kararı yeni teknik direktörleri Mustafa Reşit Akçay'ın vereceği bildirildi. Atiker Konyaspor yönetimi bu teklife karşı Sarı Lacivertli takımdan biraz süre istedi.

STOPER BÖLGESİNE VOKOVİC İSTENİYOR

Sarı Lacivertli takım önümüzdeki sene defans hattında Skrtel, Kjaer ve Vukovic'ten oluşan bir yapı kurmayı istiyor. Aykut Kocaman defans hattına bu isimlere alternatif olarak Hakan Çinemre ve Mehmet Topalı düşünüyor.

Diğer yandan SArı Lacivertli takımın bir süredir peşinde olduğu Valbuena bugün 15.30'da İstanbul'a geliyor.