Sarı Lacivertli takımda bulunan Hasan Ali Kaldırım ile ilgili karar sonunda verildi. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren futbolcuyla 3 senelik anlaşma daha imzalandı. Sarı Lacivertli takımın resmi internet sitesinde yer verilen açıklamaya göre Hasan Ali Kaldırım’a ileriki günlerde imza töreninin yapılacağı belirtildi.

Sarı Lacivertli takım tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

HASAN ALİ KALDIRIM İLE 3 SENELİK SÖZLEŞME İMZALANDI

2012-2013 senesi futbol sezonunda futbol takımımızın formasını başarı ile taşıyan ve terleten futbolcumuz Hasan Ali Kaldırım ile yeni sözleşme yapılmıştır.

Futbolcumuz olan Hasan Ali Kaldırım ile 3 senelik sözleşme uzatılmıştır. İmza töreni ile ilgili detaylı bilgiler ileriki günlerde sizler ile paylaşılacaktır.

Hasan Ali Kaldırım ile imzalanan yeni anlaşma tüm camiamıza hayırlı olsun. Çubuklu formamız ile oyuncumuza başarılar diliyoruz.

Diğer yandan Fenerbahçe transfer çalışmalarını tüm hızda sürdürmeye devam ediyor. Sarı Lacivertli ekip Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici'yi renklerine bağlamıştı. Kanarya'nın şimdiki hedefi forvet bölgesine bir transfer yaparak bu bölgedeki açığı kapatmak. 

Süper Lig'de 3.olan Kanarya önümüzdeki sene şampiyon olamk için transfer yapmaya devam edeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.