Bu sezon Spor Toto Süper Lig’i 3. Sırada bitiren Sarı Lacivertli takım önümüzdeki dönem şampiyon olmak için hazırlıklara şimdiden başladı.

VALBUENA İÇİN GÜN SAYILIYOR

Fransa ekiplerinden Lyon’da oynayan Mathieu Valbuena için Sarı Lacivertli takım artık gün sayıyor. Fenerbahçe, Trabzon’dan Lig bitimi ile serbest kalan Mehmet Ekici’nin ardından Valbuena transferi içinde geri sayıma başladı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN TARAFTARA MESAJ

Fransız futbolcu Valbuena Instagram hesabı üzerinden Fenerbahçeli taraftarların kendisi ile ilgili yapmış oldukları paylaşımları beğendi. Fransız futbolcunun Sarı Lacivertli formayı giymek için çok heyecanlı olduğu belirtildi.

VALBUENA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Fenerbahçe’ye gelmesi beklenen Valbuena yapmış olduğu açıklamada; ''Ben daha önce hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım. Taraftarın bana sosyal medya üzerinden göstermiş olduğu ilgi gerçekten inanılmaz. İstanbul’a gitmeden önce vaziyet böyleyse gidince neler olur hayal bile edemiyorum.''

Diğer yandan bu transferin kısa bir zaman içerisinde resmiyete dökülmesi bekleniyor. Sarı Lacivertli takım Fransız futbolcu Valbuena ve Trabzonspor'dan serbest kalan Mehmet Ekici'ye aynı aynda sözleşme imzalatması bekleniyor.