Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarını son hızda devam ettirirken, Borussia Dortmund'da forma oynayan milli futbolcumuz Emre Mor için harekete geçildi. Kanarya Emre Mor'un menajeri ile transfer çalışması için irtibata geçti.  

FENERBAHÇE EMRE MOR'U İSTİYOR

Sarı Lacivertlilerin kulüp menajeri olan Hasan Çetinkaya, Emre Mor'un menajeri ile daha önceden görüşmüş ve bu görüşme basına sızmıştı. Fenerbahçe uzun zamandır A Milli futbolcu Emre Mor için harekete geçmiş ancak bu transfer gerçekleşmemişti. Emre Mor'un menajeri ile Fenerbahçe son kez temasa geçti. 

MENAJERİ FENERBAHÇE KULÜP BİNASINDA

19 yaşındaki genç futbolcunun menajeri Muzzi Özcan,  saat 13:00 civarında Fenerbahçe kulüp binasına geldi. Alman ekibi Dortmund'un kiralık göndermek istediği konuşulan yıldız futbolcu için Fenerbahçeli yöneticiler devreye girerek transferin oluşması için gerekli ortamın hazırlanmasını sağlaya çalışıyorlar.

Diğer yandan Sarı Lacivertliler Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici gibi isimleri renklerine bağladı. Fenerbahçe bu transfer ile orta saha bölgesini yeni sezonda güçlendirmeye çalışacak. Kanarya kanat bölgesi için son olarak Emre Mor'u kiralama yönetimine başvuracak. Bu transferin ilerki günlerde netliğe kavuşması bekleniyor.