Sarı Lacivertli takım transferde hareketli saatler geçiriyor. Geçen sezon Borussia Dortmund takımında forma giyen Milli futbolcumuz Emre Mor’a Fenerbahçe talip oldu. Kanarya Emre Mor transferi için transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor.

TEKNİK ADAMDAN ONAY BEKLENİYOR

Hollanda’nın Ajax takımı ile kazandığı başarı sonrası Borussia Dortmund’un yeni hocası olan Peter Bosz Emre Mor transferine onay verirse Milli futbolcu önümüzdeki sene başka bir takıma kiralanacak.

Sarı Lacivertli takım ilk tercih olarak Emre Mor’u transfer etmek için çalışmalarını hızlandıracak. 19 yaşındaki Milli oyuncu için devreye girecek olan Sarı Lacivertli yönetimin bu transferi bitirmesi bekleniyor.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım bu sezon transfer çalışmalarına hız vererek devam ediyor. Fenerbahçe, Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici transferlerini bitirdi. Kanarya'nın bundan sonraki hedefi kanatlara bir transfer yapmak.

Geçen sezon Fenerbahçe'de kiralık olarak oynayan Jeremain Lens'in bu sene de takımda kalması isteniyor. Ancak futbolcunun kulübü Sunderland ile anlaşamayan Kanarya bu transferden vazgeçti. Eğer uygun şartlarda anlaşılırsa Jeremain Lens ile yola devam edilecek.