Futbolu Sarı Lacivertli takımda bırakmak isteyen tecrübeli oyuncu Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’ye tekrar geri geleceği iddia edildi.

EMRE TRANSFER İÇÖİN ATAĞA GEÇİLDİ

Sarı Lacivertli takımdan kırgın bir şekilde ayrılan Emre’nin gönlü Fenerbahçe yönetimi tarafından alınmaya çalışılacak. Bu kapsamda Emre transferi için yönetimin kısa bir zamanda atağa geçeceği belirtiliyor.

FUTBOLU BIRAKINCA DA FENERBAHÇE’DE DEVAM EDECEK

Sarı Lacivertli takımın yeni teknik direktörü Aykut Kocaman da Emre'nin tecrübesinin takıma büyük katkı vereceğini düşünmekte. Emre Belözoğlu futbolu bıraktıktan sonra da yönetici ya da antrenör olarak Sarı Lacivertli kulüpte kalması bekleniyor.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ KABUL ETTİ

Medipolo Başakşehir ile 1 sene daha anlaşması bulunan Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’ye uygun bir miktara transfer olacağı belirtiliyor. Sarı Lacivertli yönetimin transfer konusu Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’a ilettiği, onun da bu teklifi olumlu olarak değerlendirdiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici gibi isimleri transfer etti. Sarı Lacivertli takım orta saha bölgesine Emre transferini yaparak orta saha transferini noktalamak istiyor.