Fenerbahçe’de önümüzdeki yıl izlenecek olan yol haritası şimdiden belli oldu. Milan’da top oynayan yıldız futbolcu Bacca için Kanarya daha önceden transfer teklifinde bulunmuştu. Ancak Kolombiyalı yıldız oyuncu tercihini Fransız takımı Marsilya’dan yana kullandı.

SARI LACİVERTLİ TAKIMDA DOUMBİA OPERASAYONU

Sarı Lacivertli takımın yeni teknik direktörü Aykut Kocaman, Seydou Doumbia transferinin olması için yönetime talepte bulundu. Salih Uçan’ı daha önceden Roma’ya kiralayan Kanarya İtalyan takımı ile iyi ilişkiler kurmuştu. Bu yüzden dolayı ilk etapta Roma’ya Doumbia için kiralama talebinde bulunulacak. Sarı Lacivertli yönetim bu oyuncu için maliyetinin bir kısmını ödemeye şimdiden talip olduğunu açıkladı.

OYUNCU GELMEK İSTİYOR

Geçen sene oyuncuyu Basel’e kiraladığında maaşın bir bölümünü karşılayan Roma, Kanarya’nın bu talebini olumlu yönde değerlendirebileceği söyleniyor. Seydou Doumbia’nın Sarı Lacivertli takıma gelmeye hazır olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım Siyah Beyazlılarda geçen sezon kiralık olarak oynayan Aboubakar'ı da kadrosuna katmak istiyor. Bu transfer için Fenerbahçe oyuncunun kulübü Porto ile görüşecek.