Spor Toto Süper Lig yaklaşı 3 aylık bir aranın ardından bu hafta başladı. Ancak taraftarın heyecanla beklediği karşılaşmalar ise elbette derbi maçlar oluyor. Peki bu sene derbi maçlar ne zaman oynanacak? İlk derbi ne zaman? İşte bunların tüm cevabı burada.

Bu sene ilk derbi Fenerbahçe ile Trabzon arasında oynanacak. Karşılaşma 20 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak ve saat 21:45'te başlayacak.

Peki asıl merak edilen ve her zaman şampiyonlukların kaderini belirleyen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi ne zaman? Özellikle son yıllarda oldukça tempolu geçen ve sonucu bir türlü tahmin edilemeyen bu derbiyi futbolseverler merakla bekliyor. Bu sene ilk karşılaşma Fenerbahçe'nin stadı Ülker Stadyumu'nda oynanacak. Özellikle yıldız oyuncuların damgasını vurması beklenen mücadele 24 Eylül 2017 tarihinde oyananacak. Maçın başlama saati ise sıcak havalardan dolayı 21:54 olarak belirlendi. Karşılaşma BeinSports'tan naklen yayınlacak.

Son 2 senenin şampiyonu Beşiktaş, şampiyonluğun kaderini belirleyen bu derbiyi kazanmak istiyor. Fenerbahçe ise bu maça 4. yıldız aşkına çıkacak. Yani izleyicileri yine keyifli bir derbi mücadelesi bekliyor. Yıldızlarla dolu olan bu 22 kişi saha içerisinde taraftara bir futbol ziyafeti yaşatacak.