Fenerbahçe Final-Four maçı için Real Madrid ile karşılaşacak. Sarı Lacivertli takım tarih yazmak için bu akşam İspanyol devini konuk edecek. Obradovic’in öğrencileri bu akşam saat 21.30’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda Real Madrid ile karşı karşıya gelecek.

KARŞILAŞMA ŞİFRESİZ YAYINLANACAK

Türk Hava Yolları Final Four maçı mücadelesi bu akşam oynanacak Fenerbahçe-Real Madrid maçı ile başlayacak. Ülkemize Avrupa’da tek temsil eden takım olan Fenerbahçe İspanyol devine karşı mücadele verecek. Sarı Lacivertlilerin karşılaşması TRT Spor ve BeİN Sports 3 kanalından şifresiz olarak yayınlanacak.Sarı Lacivertli takım bu sene kupayı ısrarla kazanmak istiyor. Üst üstü 3.defa Final Four oynayacak Fenerbahçe’de tek amaç Türkiye’ye ilk Euroleague kupasını getirmek olacak.

Diğer yandan Fenerbahçe, İspanyol ekibi Real Madrid ile oynamış olduğu son 4 karşılaşmayı kazandı. Türk Hava Yolları bu yıldaki sezonunda Real Madrid’i evinde yenen Kanarya, deplasmandan yenilgi ile ayrılmıştı.

OBRADOVIC REKORUN PEŞİNDE

Sarı Lacivertli takımın deneyimli başantrenörü Obradovic rekor üzerine rekor kırıyor. 8 kez Avrupa Ligi şampiyonluğu tatmış olan deneyimli koç bu maçla Avrupa arenasındaki 500’üncü karşılaşmasına çıkacak.