Sarı Lacivertli takımda önümüzdeki sezon sıkıntı yaşadığı bölgelerden biri olan kale bölgesine transfer yapacak. Transfer çalışmalarını hızla sürdüren Kanarya kaleci transferinde de sona yaklaştı.

VOLKAN DEMİREL’İN DURUMU NETLİK KAZANACAK

Sözleşmesi biten Volkan Demirel’in Fenerbahçe’de kalmasına kesin olarak bakılsa da yine de resmi olarak imzalar atılmış durumda değil. Sarı Lacivertli takımla sözleşme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağını belirten Volkan Demirel’in durumu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

KAMENİ FENERBAHÇE’YE GELİYOR

Portekiz kulübü Porto'dan kiralanan Fabiano'nun Sarı Lacivertli takımda yaşamış olduğu sorunlar nedeniyle bu sezon sonu kaleci ile yollar ayrıldı. Bu yüzden dolayı Sarı Lacivertli takım Volkan Demirel’in kalsa bile kaleye bir transfer kesin olarak yapma kararı aldı.

Sarı Lacivertli takımın transfer komitesi uzun zamandır takip ettiği İspanya’nın Malaga takımında oynayan Carlos Kameni ile görüşmeler hız kazandı. Deneyimli filebekçi ile büyük ölçüde anlaşan Kanarya aradaki ufak pürüzleri giderdikten sonra bu transferi açıklamayı bekliyor.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım şuana kadar Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici gibi transferleri açıkladı.