Sarı Lacivertli takımda Skrtel ve Simon Kjaer’le ilgili transfer iddiaları, yönetimi devreye geçirdi. Fenerbahçe, bu oyuncuların başka bir takıma transfer olma ihtimaline karşı defansa takviye yapmak için çalışmalara başladı. Oyuncu izleme komitesi tarafından Sarı Lacivertli takıma flaş bir öneri geldi.

İspanyol devi Barcelona’nın B takımında geçen sezon kiralık olarak oynayan ve bu sezon da Brezilya’nın Fluminense takımına 5 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olan Marlon Santos Barbosa, Sarı Lacivertli takıma teklif edildi.

MARLON HAKKINDA SON KARAR FENERBAHÇE’NİN

Menajerler aracılığı ile Sarı Lacivertli takıma gelen teklifte, 21 yaşındaki defans oyuncusunun 1 seneliğine kiralanabileceği belirtildi. 1.82 boyunda olan stoper oyuncusu geçen sezon Barcelona B takımın forması ile 29 maça çıkmıştı. Sergilediği başarılı performans ile adından söz ettiren Marlon Santos Barbosa’nın bonservisinin alınmasına karar verildi.

TRANSFER KOMİTESİNDEN OLUMLU RAPOR ÇIKTI

İspanyol ekibi Barcelona Yönetimi’nin, Marlon Santos Barbosa’nın önümüzdeki sezon B takımda oynatmak yerine, tecrübe kazanması adına kiralık olarak göndermek istediği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Sarı Lacivertli takımın oyuncu İzleme Komitesi’nin bu transferde olumlu rapor verdiği belirtildi. Bu transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.