Sarı Lacivertli takım golcü futbolcu arayışını sürdürürken, son olarak transfer listesine Carlos Bacca’yı aldı. Kolombiyalı yıldız oyuncu ile Siyah Beyazlı takım da ilgilenmişti. Ancak Beşiktaş mali durum yüzünden, İtalyan takımı Milan ile anlaşama sağlayamayınca oyuncunun transferinden vazgeçilmişti.

İtalyan basınında çıkan haberlere göre başarılı forvet oyuncusu için şu anda sadece Fenerbahçe ve Marsilya’nın girişimlerde bulunduğu bilgisi verildi. Fransız yıldız oyuncu Gomis’i Sarı Kırmızılı takıma kaptıran Marsilya’nın Bacca’yı çok istediği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ancak Milan’ın Simon Kjaer ile ilgilenmesi Sarı Lacivertli takımın elini, güçlendiren bir en büyük koz.

FENERBAHÇE BACCA İÇİN DEVREDE

Milan, Fenerbahçe’deki Simon Kjaer’i transfer etmek için Sarı Lacivertli takıma Bacca konusunda kolaylık sağlayacak. Sarı Lacivertli takımın yönetimi Bacca’yı ikna ederse Milan Kolombiyalı yıldızın kiralanması konusunda her türlü kolaylığı sağlayacak.

Milan, Bacca transferine olumlu bakarken 30 yaşındaki futbolcudan gelecek olan karar bekleniyor. Eğer oyuncu ile anlaşılırsa bu transfer gerçekleşecek.

Öte yandan Sarı Lacivertli takım şuana kadar Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici gibi oyuncuları renklerine bağladı.