Fenerbahçe Antrenörüne Arama Kararı!

İngiltere’nin North Yorkshire Polisi, 1907 Fenerbahçe Espor takımı ile yolları yakın bir zamanda ayrılan antrenör Aykut Emre Başkal hakkında 'sahtecilik'ten dolayı arama kararı çıkarttı.

Fenerbahçe Antrenörüne Arama Kararı!

1907 Fenerbahçe Espor takımının yollarını ayırdığı antrenör Aykut Emre Başkal’ın, hakkında yakalama kararı çıkartıldı. İngiltere’nin North Yorkshire Polisi tarafından yapılan açıklamada ‘Aykut Başkal, Ocak 2014 ile Aralık 2015 arası dönemdeki bir dizi sahteciliğe bağlantılı olarak yanlış beyan sahteciliğinden dolayı aranmaktadır’ denildi.

GEÇEN AY KULÜPTEN AYRILMIŞTI

Aykut Emre Başkal göreve ocak ayında gelmişti. O dönem 1907 Fenerbahçe Espor’dan yapılan açıklamada “League of Legends takım koçumuz Crowe ile çalışmalarımızı sonlandırıyoruz. Bugüne kadar verdiği katkılar ve özverili çalışmaları için kendisine teşekkür ederiz. Takımımızda Head Coach görevini 3. hafta itibarıyla Aykut Emre Başkal üstlenecektir” denilmişti.

Aykut Emre Başkal için geçtiğimiz günlerde 1907 Fenerbahçe Espor’un, kendisiyle 26 Ağustos 2019 itibariyle sözleşmenin karşılıklı olarak sonlandırıldığını duyurduğu belirtilmişti.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR