Mehmet Ekici, Valbuena, Nabil Dirar ve Isla' yı transfer ederek kadrosunu güçlendirme yoluna giden Süper Lig'in köklü ekibi Fenerbahçe, taraftarlarını heyecanlandıracak transferler için düğmeye bastı.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan haber doğrultusunda, Fenerbahçe' de başkan Aziz Yıldırım' ın vermiş olduğu talimat ile harekete geçen Sarı- Lacivertli yöneticiler, Hatem Ben Arfa ve Lucas Lima için başlattığı girişimleri mutlu son ile bitirmeye çok yakın. 

PSG HEM KADRO DIŞI BIRAKTI HEM MİAMİ KAMPINA GÖTÜRMEDİ

Fransa' nın en iyi kulübü olan PSG' nin kadro dışı bıraktığı ve Miami kampına götürmediği Fransız asıllı yıldız Hatem Ben Arfa ve Brezilya' nın Santos takımında forma giyen Lima ile büyük ölçüde anlaşma sağlayan Fenerbahçe'nin, iki yıldızı bu hafta içerisinde İstanbul'a getirip gövde gösterisi yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

LİMA '10 NUMARA'YA, BEN ARFA KANADA

Ben Arfa ve Lima' yı benzer özelliklere sahip olmalarına rağmen birlikte transfer edecek olan Sarı Laciverli ekipte teknik patron Aykut Kocaman' ın, Brezilyalı' ya 10 numara pozisyonunda, Fransız oyuncuya ise kanatta şans vermeyi düşündüğü ifade edildi. Ayrıca bu transferlerin yanı sıra Sarı-Lacivertliler'in, bir de forvet takviyesi yapmayı planladıkları bildirildi.