Galatasaray yönetimi, henüz tam anlamıyla iyileşmeyen Feghouli'yi Cezayir Milli Takım'a göndermeyi düşünmediklerini açıkladı.

NELER OLMUŞTU ?

Büyük umutlarla getirilen ve büyük bütçeler ödenen Feghouli sakat çıkmıştı. Ve tarftarlar şoke oldu. Fakat yönetimin çok önemli birşey değil demesi taraftarın içine su serpti.

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'u 4-1 yendiği maçdan sonra sportif direktör Cenk Ergün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Feghouli'nin milli maç arasında kadar oynamasının imkansız olduğunu ve ufak bir sakatlığının bulunduğunu açıkladı.

Cenk Ergün konuyla ilgili ''Feghouli, West Ham kampından ufak bir sakatlık geçirdi, milli takım arasına kadar oynayamayacak gibi gözüküyor'' ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Dursun Özbek, kulübün gündemindeki konular hakkında konuştu.

Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen bir sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarının suallerini cevaplayan Dursun Özbek, Fatih Terim ile ilgili; "Şu anda Galatasaray'ın bir hocası bulunuyor. Fatih Terim tartışmalarını yanlış buluyorum. Antrenör arayışı içinde olmadık ve aramıyoruz. 5 yıllık planı yapıyoruz. En ufak şüphemiz dahi olmadı, Igor Tudor Galatasaray'da başarılı olacak kesinlikle" dedi.