Yıldız oyuncuyla sık sık özel olarak görüşen teknik direktör Tudor, kendisini en doğru zamanda ilk 11'de oynatacağını söyledi. Sakatlığından dolayı bir süre sahalardan uzak kalan başarılı oyuncu, takıma döndükten sonra ikinci yarılarda şans buldu.

Öte yandan Galatasaray'ın Osmanlıspor'dan 7.5 milyon Euro ödeyerek aldığı Badou Ndiaye'nin Premier Lig kulübü West Ham United'ın scoutları tarafından takip edildiği ifade edildi.

Galatasaray'a imza atmadan önce İngiliz kulübüne transfer olacağı söylenen oyuncu için West Ham'ın takibini sürdürdüğü öğrenildi.

Öte yandan Galatasaray'da yedek kalması, oyuna girmesi, kaptanlık bandını alması sorun teşkil eden Selçuk İnan için ayrılık çanları çalıyor.

Antalyaspor maçının ikinci yarısında Ndiaye’nin yerine oyuna girmiş olan fakat hem berbat performansı hem de Muslera’nın verdiği kaptanlık bandını takması nedeniyle yine eleştiri oklarının hedefi haline gelen Selçuk İnan için artık ayrılık çanları çalmakta. Ve Selçuk İnan'ın takımdan gitmesi an meselesi.

Yönetim tıpkı Sneijder gibi Kaptan’ı bedavaya göndermeyi planlamakta. Selçuk’u devre arasında ya da en geç sezon sonunda Senijder gibi alacağı ücrete karşılık bonservis bedeli almadan göndermeyi planladığı iddia edildi. 

Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray kaptanı takımdan ayrılmak istediğini belirtti.

Galatasaray'da sular bir türlü durmuyor. Bu sefer takımın kaptanı ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen takım kaptanı Selçuk İnan'ın kulüpten ayrılmak istediği belirtti.