Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Sevilla'nın Brezilyalı orta saha oyuncusu Ganso (Paulo Henrique Chagas de Lima) için menajerinden flaş bir açıklama geldi.

SEVILLA'DAN HAYIR CEVABI

Sarı lacivertli takımın transfer etmek için görüştüğü ancak kadrosuna katamadığı Ganso için konuşan menajeri Giuseppe Dioguardi, "Fenerbahçe benimle doğrudan temasa geçti. Daha sonra da Sevilla ile görüştüler. Ganso'yu kiralamak istediler ancak Sevilla kabul etmedi." ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE FIFA'YA TAKILDI

Menajer, Sevilla'nın Ganso'yu kiralamak istemediğini belirtirken, "Fenerbahçe, FIFA kuralları gereği onun bonservisini alabilecek durumda değil. Değerini kabul ediyorlar ancak gelecek yaza kadar böyle bir hamle yapamayacaklar. Sevilla da Ganso'yu kiralamaya sıcak bakmıyor" dedi.

JOSEF'E GANSO'YU SORMUŞLAR

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza da yönetimin kendisinden eski takım arkadaşı Ganso hakkında bilgi aldığını açıklamıştı.

Ülke basınına konuşan Josef, adı Fenerbahçe ile anılan Ganso'nun takımlarına büyük katkı vereceğini ifade etti ve, "Bana onun hakkında sorular sordular. Ben de onlara onun ayrıcalıklı bir futbolcu olduğunu söyledim. Bizim takımımız için müthiş bir transfer olur" demişti. Kaynak: ajansspor